Україно — Польський проект.
Вистава «Людина як поле бою» підіймає проблему війни, не вдаючись у подробиці, хто кат, а хто жертва, переможець або переможений; стає на захист кожної людської істоти, її свободи і права жити в мирі та любові.
Кожного дня, в кожному ударі серця відбувається маленька битва, котру ми, часом, програємо, і тоді трапляється так, що заради ідеалів, любові, свободи ми прагнемо, щоб інший відчув настерпний запах страху.
Ми, виконавці, сподіваємося, що існує потенційна можливість зупинити цю бійню, незважаючи на те, що кожен народжений син одного дня все ж приставить комусь пістолет до скроні.

Світ перебуває в постійному стані війни.
Війна ніколи не закінчується.
Війна в кожному з нас.

Відправною точкою для дискусії про війну став теракт у театрі на Дубровці. Ми говоримо про театр, як місце, де сталася трагедія, і місце, де ми про це розповідаємо.
Ми в «Римі, або в будь-якому місці». У Римі, який своєю переможною ходою тисне менші держави і народи…

Ідея вистави виникла під час співпраці театру Брама(м.Голеньов, Польща) із студентами Харківського університету мистецтв ім..І.П.Котляревського. Унікальне поєднання творчого потенціалу дозволило створювати сміливі театральні проекти, які були скеровані польським режисером і зіграні українськими акторами. Це вже друга спільна вистава, яка в першу чергу говорить про людину.

Справки по тел.: (056) 371-45-22, (050) 421-13-04.