Фестиваль допрем'єрних показів

Покази мовою оригіналу з українськими субтитрами 

17 квітня 2015 о 18:30 — Іспанка (комедія, 2002) 
За участю Ромена Дюріса, Одрі Тоту, Сесіль де Франс, Жюдіт Годреш Комедія / Франція / 2002 / 120’ 
25-річний юнак на ім’я Ксав’є вирушає до Барселони, де планує завершити навчання з економіки та вивчити іспанську мову. Він знаходить квартиру у центрі Барселони, яку розраховує винаймати разом з сімома іншими особами. Усі його співмешканці походять з різних країн. 

17 квітня 2015 о 20:50 — Красуні (комедія, 2005) 
За участю Ромена Дюріса, Одрі Тоту, Сесіль де Франс Комедія / /Франція / 2005 / 125’ Ксав’є виповнилося 30 років. Він здійснив мрію свого дитинства – став письменником, але, попри це, виглядає трохи розгубленим і має деякі фінансові проблеми. Він змушений продовжити свою роботу в Лондоні, потім у Санкт-Петербурзі. Можливо, ці нові подорожі допоможуть йому віднайти гармонію між роботою, коханням та літературною творчістю.

18 квітня 2015 о 18:30 — Китайська головоломка (комедія, 2013) 
За участю Ромена Дюріса, Одрі Тоту, Сесіль де Франс Комедія / Франція / 2013 / 120’ 
Ксав'є, батько 2 дітей, який не уявляє свого життя без подорожей, опиняється у Нью-Йорку, в самому серці Чайна-Тауну. У цьому веселому хаосі Ксав‘є шукає своє місце як син, як батько і як чоловік. Його життя, таке ж нерівне та неспокійне, як і сам Нью-Йорк, і наше сьогодення надихають його як письменника.

Справки и бронирование билетов по тел.: (056) 371-42-02; (093) 347-37-56.
Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Кино на английском языке
Кино на английском языке

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites