У Дніпропетровську відбудеться   фестиваль мистецтв  “Dnepr CreativeFest: Нова надія. 720 хвилин творчості ”.  Фестиваль проходитиме у трьох напрямках: кінематограф / музика /живопис.

Головною метою фестивалю є популяризація сучасного українського мистецтва, об'єднання творчої молоді України, обмін досвідом та ідеями.

 Dnepr Creative Fest  - Фестиваль нової формації:  з 18:00 до 06:00 митці, музиканти, кінематографісти  запрошують поринути у світ українського мистецтва.  

Програма  побудована за законами класичної драматургії: 
Пролог: Відкриття фестивалю 
Дія перша: Художній конкурс «Нова надія». Музичний виступ кращіх гуртів міста. 
Дія друга: Український кінематограф. Показ соціальної реклами, короткометражних фільмів та повнометражної стрічки.
Епілог:  Лабораторія ідей «Я в Україні Україна в мені . Погляд в майбутнє. Нагородження переможця художнього конкурсу. Світанок на площі Героїв Майдану.

Організаторами фестивалю є художниці Ніколь та Мішель Фельдман, режисер Роберт Фельдман та  керівник програм розвитку молоді «Shahar»  Юлія Дегліна.

Фестиваль «Dnepr Creative Fest: Нова надія», проводиться  щоб показати який великий потенціал має наша країна. Щоб створити потужну синергію, яка дасть поштовх новим проектам та надихатиме молодь розвивати себе, вірити в свої мрії і в те, що вони обов'язково реалізуються. 

Справки по тел.: (056) 371-45-22, (050) 421-13-04.