Музи!

У Художньому музеї розпочнеться мистецтвознавча лекція "Музи" Володимира Кулічихіна.

Відвідувачам випаде чудова нагода дізнатися про світові твори мистецтва, про муз видатних мистців і на власні очі помилуватися шедеврами з колекції Дніпропетровського художнього музею, що наразі представлені на виставці «Cherchez la femme».

«Cherchez la femme» — свято живопису, що об’єднує твори відомих і улюблених художників різних локально-темпоральних кіл, та господинею цього свята, попри все, лишається Жінка.

Тож, запрошуємо Вас натрапити на шлях пошуків і пізнання Жінки, котрим рушали свого часу Валентин Сєров, Костянтин Коровін, Микола Фешин, Олександр Мурашко, Петро Нілус, Борис Григор’єв, Микола Глущенко, Андрій Коцка, Тетяна Яблонська, а також наші добре відомі дніпропетровські живописці: Михайло Кокін, Володимир Ерліх, Яків Калашник, Володимир Городиський, В’ячеслав Данилов, Володимир Бублик, Олександр Рєзник, В’ячеслав Апет, Анатолій Онищенко та багато інших. Біля півсотні добірних музейних полотен відкриють розмаїття жіночих іпостасей й образів: архаїчних й ледь вловимих, відвертих та цнотливих, звабливих і зворушливих, філософськи глибоких й іронічних, буденних і казкових, монументальних та ліричних, і знов засяють жіночі погляди, звернені на нас, а також, що найважливіше, погляди Митця, звернені на Жінку.

Тривалість лекції: 45 – 90 хв

Вартість квитків:

Дорослі – 50 грн.

Студенти, пенсіонери – 30 грн.

Діти – 20 грн.

Довідки за тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Психология
7 декабря, 14:00
ул. Ю. Савченко 3
Семинар
22 ноября, 18:30
Академия Культуры, ул. Антоновича 26
Игра
23 ноября, 19:00
Choolan ver. 2.0, ул. Южная, 8
Психология
24 ноября, 13:00
Мастер-класс
24 ноября, 10:00
Школа развития Грани сознания, ул. Шевченко 59, офис 256

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites