Благодійний концерт сучасної української класичної музики.

В рамках проекту «ІВАН МАРЧУК. Вчора, сьогодні… завжди» більшість наших відвідувачів відкрили для себе не лише творчість художника, але і його доньки – Заслуженої артистки України Богдани Півненко. Феєричне знайомство із сучасною українською класичною музикою на відкритті виставки 12 грудня стало поштовхом для організації ще одного концерту.  Авангардні композиції у виконанні Заслуженої артистки України скрипачки Богдани Півненко (акомпанемент – лауреат та дипломант міжнародних конкурсів Ірина Стародуб) знову прозвучать в галереї АРТСВІТ.

Богдана Півненко, за словами українського композитора Валентина Сильвестрова, – скрипачка світового значення. Саме вона задає тон українській класиці та бере участь у прем’єрному виконанні творів сучасних композиторів. Віртуозність, пристрасність, емоційність сповна притаманні манері її гри на скрипці.

Сьогодні Богдана Півненко активно працює із маленькими талантами – дітьми вимушених переселенців з Донбасу та Криму. Вже з січня вони разом гастролюють Україною та Європою.

В перерві між гастролями скрипачка знову відвідає Дніпропетровськ із благодійним концертом, всі кошти від якого будуть перераховані нами на допомогу дітям зі сходу України в громадську організацію «Хто як не я». Зараз волонтери «Хто як не я» збирають кошти на відновлення музичної школи в Красногоровці, дитячого садку в Угледарі, на допомогу дітям загиблих воїнів.

Двідки за тел.: (095) 799 35 35, (056) 372 54 23.