Рапсодія мого життя

23 декабря 2014 г. - 18 января 2015 г.
10:00 Вторник
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )

На виставці, присвяченій 50-річчю від дня народження автора, представлено близько 60 творів олійного живопису, написані останніми роками.

Художник працює у різних жанрах – пейзаж, натюрморт, портрет. Ігор Зайцев постійно працює на пленері, що дає йому можливість відчути природу, навчитися у неї бачити красу і засобами живопису переносити її на полотно.

Народився Ігор Анатолійович Зайцев 1964 року в селі Березове (Мар'їнський район Донецької області). З 1987 року мешкає у Дніпропетровську. Працює в Академії митної служби України на кафедрі фізичного виховання та спеціальної підготовки, а також є керівником студії образотворчого мистецтва «Палітра» при АМСУ.

З 2002 року постійно займається живописом, графікою. Навчався у народного художника України Петра Івановича Магра. Є випускником «Літньої школи» Російської Академії мистецтв 2012 року, Санкт-Петербурзького державного академічного інституту живопису, скульптури та архітектури ім. І. Ю. Рєпіна.

Ігор Зайцев — автор десяти персональних виставок, учасник багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. Лауреат міжнародної виставки в Києві «Ukrainian Art Week-2013».

Роботи Зайцева знаходяться у державних закладах та музеях України, приватних колекціях в Україні, Росії, Голландії, Франції, Лівані, Польщі, Німеччині.

Довідки за тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать