ГогольFEST-2012

Neofolk project - візуальна програма ГогольFEST-2012. Куратор - Павло Гудімов.
У приміщенні заводу металоконструкцій, метро Видубичі, вул. Інженерна, 7В.

Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея представляє спецпроект візуального мистецтва в рамках ГОГОЛЬFEST-2012 під назвою Neofolk project, спрямований на дослідження витоків української народності в сучасному мистецтві. Концепція проекту визрівала досить тривалий період, очікуючи на влучний час та місце, яким і став цьогорічний ГОГОЛЬFEST.

Не заглиблюючись у дрібні побутові та складні політичні проблеми, Neofolk project складає портрет сучасної української дійсності - з її новою міфологією та новою символічною мовою. Енергійність і повторення, яскравість і декоративність, образи-загадки й слова-замовляння, відкритість до експериментів і ритуалізація творчого процесу, дистанційована авторська інтерпретація і відверте й горде наслідування... Дослідження лише починається, а мистецтво неофольку уже працює, щедро засіваючи поле «колективного несвідомого» новими оптимістичними образами майбутнього нації.

Лекційна програма Neofolk project:

23 вересня - лекція Олени Осіпчук (13.00) - кандидата історичних наук, наукового співробітника відділу культурологічних досліджень національної НДІ українознавства та всесвітньої історії, на тему: "Елементи українського фольклору у сучасному мистецтві".

Арт-центр Я Галерея висловлює подяку Олександру Каменцю та Юрію Осламовському за підтримку у створенні проекту.

За додатковою інформацією, коментарями учасників подій та фотоматеріалами звертайтесь:
координатор проектів Стефанія Цап, тел.: (044) 492-92-03, (067) 547-22-86.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Психология
7 декабря, 14:00
ул. Ю. Савченко 3
Семинар
22 ноября, 18:30
Академия Культуры, ул. Антоновича 26
Игра
23 ноября, 19:00
Choolan ver. 2.0, ул. Южная, 8
Психология
24 ноября, 13:00
Мастер-класс
24 ноября, 10:00
Школа развития Грани сознания, ул. Шевченко 59, офис 256

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites