Иван Марчук. Вчора, сьогодні....завжди

Вперше Дніпропетровськ побачить картини генія сучасності.

Сьогодні Іван Марчук єдиний з українських художників, кого прийняли до Золотої гільдії Римської академії сучасного мистецтва, а у 2007 році британська газета The Daily Telegraph внесла його ім’я до сотні геніїв людства, які створюють багатовимірний образ сучасного світу і, випереджаючи час, визначають напрямки та перспективи розвитку постіндустріальної цивілізації.

Майже півстоліття творчість Івана Марчука збурює свідомість глядачів. Оригінальний спосіб мислення, неповторна манера письма, технічна і композиційна довершеність робіт, стилістична різноплановість підходів викликають подив і захоплення.

У мистецькій спадщині українського художника розкриваються потужні резерви етнічної традиції, поєднаної з європейським авангардом. В радянську епоху Іван Марчук – невизнаний геній і бунтар – перевернув вітчизняне мистецтво, зумівши встояти під тиском ідеології та єдиного офіційно дозволеного творчого стилю – соцреалізму. Він не випав з контексту світових тенденцій, що визначали розвиток мистецтва, вибудувавши художніми засобами власну світоглядну систему – заглиблену у наїв, але спрямовану на далеку перспективу.

Звинувачення критиків в націоналізмі, вимушена еміграція до США, повернення на батьківщину – всі ці випробування довелось пройти художнику на шляху до світового успіху.

Візуальні образи Івана Марчука сповна розкриваються під звучання композицій у виконанні доньки художника, представниці нової генерації музикантів, Заслуженої артистки України, скрипальки Богдани Півненко.

На відкритті виставки «ІВАН МАРЧУК. Вчора, сьогодні… завжди» відбудеться спільна акція художника та його доньки. Іван Марчук читатиме вірші своїх улюблених поетів, а Богдана Півненко (скрипка) під акомпанемент Ірини Стародуб (фортепіано), представниці сучасної української фортепіанної школи, виконають музику українських композиторів.

Двідки за тел.: (056) 713 5 713, (067) 622 29 92.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites