Січеславський пленер – 2014, Яків Басов

Одразу дві виставки: «Січеславський пленер 2014» та «Яків Басов» (виставка творів акварельного живопису до 100-річчя від дня народження художника).Січеславський пленер – 2014Як і минулого року, «Січеславський пленер» буде експонуватися на двох майданчиках: у виставкових залах Дніпропетровської організації Національної Спілки художників України та в Музеї українського живопису.

Цього року у виставці приймають участь більш 60 художників. Серед них, як і давно відомі майстри пензля, так і студенти Дніпропетровського театрально-художнього коледжу. Загалом було відібрано понад 150 робіт, близько 50 з яких представлені в залах Музею українського живопису, інші – в виставковому ДОНСХУ.
Глядачі зможуть побачити нові пейзажі, натюрморти та портрети, що були виконані на відкритому повітрі протягом 2013 – 2014 років.

Якова Басова. До 100-річчя від дня народженняНа виставці, присвяченій ювілею Народного художника України Якова Басова (191­4-2004), глядачі зможуть познайомитися з 40 творами акварельного живопису, що раніше не експонувалися.Пейзажі та натюрморти, що були створені протягом 1970-1990-х років, свідчать про високу майстерність художника як аквареліста-віртуоза. В творах різних періодів відчуваються вплив і романтизму, і реалізму, і імпресіонізму, при неповторній завжди впізнаваній, властивій саме йому, авторській манері.
Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites