Green Drinks Dnepr #9

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Відбудеться завершальна зустріч еко-спільноти Green Drinks у цьому році, присвячена темі міського транспорту та відкритих технологій для альтернативної енергетики. Запрошуємо всіх!

Наші спікери:
ЮРІЙ ЛОЗОВЕНКО – архітектор, громадський активіст у сфері транспорту та інфраструктури розкаже про те, як зробити міський транспорт комфортним і забути про тісні маршрутки. Юра надихне нас масою яскаравих прикладів зручної інфраструктури міста з-за кордону.

АНДРІЙ ЗІНЧЕНКО – наш гість із Києва, керівник освітніх проектів у сфері енергетики, співзасновник проекту Greencubator розкаже про рух за відкриті (не захищені патентом) технології, які прискорять перехід до альтернативних джерел енергії у світі та Україні.

Під час зустрічі ми також підбиватимемо підсумки діяльності екологічного руху в 2014 році та поділимось грандіозними планами на рік наступний.


Вхід: 30 грн. у фонд екологічного руху ЕкоДніпро. Традиційно впродовж заходу буде працювати затишна ярмарка екологічних товарів.

По всьому світі зустрічі GreenDrinks збирають людей, яким не байдуже життя, майбутнє планети, своє здоров'я і здоров'я своїх дітей.
70 країн, 670 міст.

Информация и запись по тел.: (095) 883 22 40, (098) 216 09 45.

 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Карина
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites