Діалоги

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)

Присвячена 65-річчю маляра, виставка «Діалоги» дає уявлення про творчий поступ Сергія Ісаєва від 70-х років і до сьогодні. Глядачі зможуть оцінити досягнення та знахідки цього мистця в його улюблених жанрах: пейзаж, портрет і жанрова картина.

Портретна «галерея» познайомить нас із рідними та близькими людьми Сергія Івановича, а також відомими в мистецьких колах постатями – художниками та колекціонерами нашого міста.

На виставці експонуватимуться жанрові картини Сергія Ісаєва як із його власної колекції, так і ті, що зберігаються у фондах Дніпропетровського художнього музею, оскільки лише вкупі вони відкривають цілком художнє світобачення автора.

Полотна Ісаєва – невпинні філософські роздуми про сучасність, вічність, діалектику буття, втілені, часом, у буденних та прозаїчних образах, часом, у певній алегоричній формі, часом, у поєднанні, здавалося б, непоєднуваного, істино зрозумілого самому авторові. Чи не тому це, що життя – постійний діалог, мистецтво – постійний діалог?.. Діалог мистця із дійсністю, дійсності зі створеними ним образами. Діалог творця і глядача. Діалог минулого і сьогодення. Діалог різних світобачень. Діалог особистого та колективного.

ДОВІДКА: Сергій Ісаєв народився 27 листопада 1949 року у м. Комсомольськ-на-Амурі (Хабаровський край). 1974 року закінчив факультет монументального живопису Московського державного художнього інституту ім. В. Сурикова і приїхав працювати до Дніпропетровська.

Упродовж кількох наступних років Ісаєв створив монументальні роботи, що й нині прикрашають наше місто: «Мостобудівники» (1974-1975), «Студенти Дніпропетровська» (1978), «Ми новий світ побудуємо» (1978), сграфіто в обласному телецентрі (1978) тощо. Сергій Іванович також брав участь в оформленні Будинку органної і камерної музики, створивши 8 розписів і 22 вітражі.

З 1978 року Ісаєв - член Спілки художників СРСР, з 1989 по 1992 роки — голова Дніпропетровської організації Спілки художників України.

Сергій Іванович - учасник багатьох обласних, республіканських, всесоюзних та міжнародних виставок. Його роботи знаходяться у фондах художніх музеїв України та Росії, а також прикрашають приватні колекції поціновувачів мистецтва в різних куточках світу (США, Франція, Німеччина, Угорщина, Словаччина, Данія, Росія).

Довідки за тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.

Другие события сейчас

Выставка
20 декабря 2017 г. - 31 января 2018 г., 10:00
Галерея Фонд Арт (Fund Art), ул. Княгини Ольги, 11
Выставка
21 декабря 2017 г. - 17 февраля 2018 г., 10:00
Выставка
25 декабря 2017 г. - 19 января 2018 г., 12:00

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Карина
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites