Персональна виставка музиканта гурту АнтитілА

Барабанщик гурту АнтитілА, Денис Швець деякий час захоплюється фотографією. І так сталося, що його захоплення переросло у справжню персональну виставку мобільної фотографії.

Сучасні технології дуже швидко крокують вперед. Їх активний розвиток спричинив появу нових видів мистецтва, а також трансформує і переосмислює звичні нам мистецькі форми. З'явилось зокрема поняття медіа-арту.

Фотографія також стала одним з таких нових-старих видів художнього вираження. Певна річ, що свіжа хвиля інтересу і популярність останньої викликана якраз через появу великої кількості різноманітних гаджетів з камерою. Раптово нас заполонила величезна кількість зображень, а люди масово почали фіксувати оточуючу їх дійсність.
Начебто тепер кожен може стати фотографом. Однак, доступність інструменту і навіть навички володіння ним ще не робить з нас митця.

Говорячи про фотографію, ми не можемо забувати й про інші види зображального мистецтва - графіку, живопис, інсталяцію. Фотографія все одно продовжує живитись ними і вимагає від свого автора не лише покликання, а й хорошого чуття, доброго смаку і технічної вправності.

З цим добре порається Денис Швець, музикант, барабанщик гурту "Антитіла". Його роботи більшою мірою репортажні, проте естетична та художня цінність не залишаються поза увагою фотографа. Денис фіксує своїх героїв у природньому середовищі, в життєвому неперервному процесі. Камера смартфону, через масове розповсюдження неакцентована об'єктом спостереження, стає тією замковою шпариною, крізь яку ми можемо побачити мить з чужого чи й власного життя, залишаючись непоміченими на видноті.

 Денис Швець

2013 - переможець паралельної програми у рамках V Московської Бієнале, конкурс InstaART (Москва)
2014 - переможець конкурсу "До 60-річчя радіо Свобода" (Київ)
2014 - учасник курсу мобільної фотографії Сергія Сараханова KievArtCollege  (Київ)

Автор фото Дениса Швеця – Вікторія Симоненко.

 

Довідки за тел.: (067) 712 12 25.

 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites