Екскурсія на Придніпровську теплоелектростанцію

Всі знають де знаходиться і які функції несе Придніпровська ТЕС для міста. А от побувати всередині, побачити і дізнатись яким чином вона працює мало кому доводилось. Запрошуємо Вас на екскурсію до теплоелектростанції, під час якої ми дізнаємось наскільки складним є процес виробництва електроенергії. Побачимо, де і як створюється електрична енергія, яку ми вчимось економити. Дізнаємося, скільки напруженої праці шахтарів та енергетиків необхідно, щоб безперебійно забезпечувати споживачів теплом і електроенергією.

Придніпровській ТЕС вже 60 років, і весь цей час вона працює без збоїв.

Екскурсія розрахована для відвідувачів віком від 15 років.
50% з вартості квитка йде у фонд розвитку екологічного руху Дніпропетровська.

Максимальна кількість місць у групі: 15 чоловік.

Квитки можна придбати у туристичному центрі "Риба Андрій" вул. Плеханова 13-а.
Або перерахувати гроші на картку: 
5168 7572 6296 5710 Головацький Сергій Володимирович. І обов'язково подзвонити нам, повідомити і надати чек переведення.

Телефони для довідок і запису: (056) 788 00 56, (068) 682 25 57, (066) 38 45 093.

Увага! Якщо Ви відмовляєтесь від поїздки, ми повертаємо 50% від вартості квитка. А якщо у день заходу, ми не повертаємо гроші за квиток.

 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites