Георгий Матвеев (Одеса)

Георгій Матвіїв - бандурист-новатор, композитор, аранжувальник, соліст Европейського Джазового Оркестру 2012, соліст ансамблю "Чайка", викладач Одеської Національнї Музичної Академії ім. Нежданової, соліст Одеської Філармонії, винахідник цілого ряду новітніх прийомів гри на бандурі, лауреат багатьох міжнародних академічних та джазових конкурсів серед яких:

I Міжнародний конкурс ім. Остапа Вересая (2009, Київ, Президентська премія у номінації "Експеримент та новаторство")
I Міжнародний конкурс композиторів ім.Гната Хоткевича (Харків, 2012)
II Міжнародний Конкурс бандурного мистецтва ім. Григорія Китастого (Київ2006)
VIII Міжнародний джазовий фестиваль "Джаз-Коктебель" (2010)
VI Міжнародний фестиваль Сузір"я Майстрів (2011, Москва, РАМ ім.Гнесіних)
I Міжнародний джазовий фестиваль "Alfa Jazz Fest" (Львів-2011, переможець конкурсу від DJuice)
X Всеукраїнський конкурс джазових виконавців (2008, Донецьк)

На сьогоднішній день Георгій є найбільш концертуючим бандуристом України. Окрім нашої Батьківщини його живі концертні виступи вже побачили у Франції, Данії, Німеччині, Австрії, Польші, Угорщині, Чехії, Словенії, Словатчині, Румунії, Росії та Білорусії. Вже побачили світ три авторські ліцензійні диски Георгія.

Його музику виконують бандуристи з усієї України та за її межами. Твори Георгія Матвіїва звучать на концертах, фестивалях, іспитах, просто на вулиці і, навіть, в комп"ютерних іграх.

Це музикант, який завжди залишається самим собою. Його творчість вільна від політики, моди, ТВ-формату та мінливих смаків більшості. 

Це яскравий приклад Чистого Креативу, коли музичний матеріал первинний за визначенням і, навіть, обробки народних мелодій по відчуттях слухачів прирівнюються до оригінальної авторської музики. Музика композитора наповнена глибокою образністю інколи, навіть, інтимністю. Свій стиль сам автор визначає як імпресіонізм, джаз, блюз, Нью-Ейдж та інші.


Справки по тел.: (0562) 38-52-60, (095) 576-12-05, (067) 142-33-92.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites