Оріль. Дніпро. Ніч…

Запрошуємо на відкриття виставки творів Олександра Нем'ятого «Оріль. Дніпро. Ніч…»

Олександр Нем’ятий – художник, уже давно відомий своїми графічними та малярськими пейзажами. На виставці «Оріль. Дніпро. Ніч…», присвяченій 60-річчю мистця, представлено понад 150 творів живопису та графіки, написаних останнім десятиліттям.

Назва виставки говорить про тематику робіт художника. Він – людина нашого міста, нашого краю. Особливі почуття плекає Олександр Нем’ятий до сільського краєвиду, до річки Оріль, з її хатами на берегах між дерев і трав. Серед квітів, які зображує мистець, найбільшу увагу привертають мальви, що стають в його творчості символом Приорілля. Також у творах Нем’ятого можна впізнати вулиці Дніпропетровська, його алеї з акаціями, облюбованими автором.

Пейзажі Олександра Григоровича передають не святковий і урочистий настрій природи, а розповідають про повсякденність, в якій автор бачить сувору красу. Нем’ятий заохочує глядачів розгледіти красу природи і в нічній темряві. Серія робіт виконана тушшю, вугіллям. Здається, чорний колір цих матеріалів має внести відчуття суму або тривоги. Проте ці аркуші сприймаються як кольоровий живопис: мазки пензля створюють особливе відчуття гармонії, яка існує в природі й у баченні її художником.

Сприймати природу і життя по-своєму Олександр Нем’ятий вчить і своїх учнів у театрально-художньому коледжі, в якому викладає малюнок і живопис з 1989 року.

Народився Нем’ятий 27 липня 1954 року в м. Беслан (Північна Осетія). 1976 року закінчив Дніпропетровське художнє училище, а 1982-го – Харківський художній інститут, відділ «Станкова графіка».

Мав персональні виставки в Національній Львівській галереї (1992), Дніпропетровському художньому музеї (1998), Музеї «Літературне Придніпров’я» (2001).

Довідки за тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites