Іван Франко. Український Аристотель

У програмі:
· Найцікавіші факти про Франка не-Каменяра 
· Вірші
· Відео-фрагменти та фото

Франка називають self-made man, тобто людиною, яка створила себе сама. І це не дивно, адже за своє життя він не лише глибоко вивчав найрізноманітніші дисципліни, а й був автором понад 3000 наукових статей та монографій, багатьох віршів, художніх творів і перекладів. Загалом, творчий спадок Франка нараховує 100 томів! 

Бути чи не бути Україні? Це питання хвилювало І. Франка, його колегу М. Грушевського та інших українських інтелігентів. До останніх днів свого життя Франко писав книги про історію України, її мову, літературу, перекладав світову класику, підтврерджуючи своєю працею - Україні бути!

“Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими, а українцями без офіціальних кордонів .... Треба витворити з величезної етнічної маси українського народу українську націю, суцільний культурний організм, здібний до самостійного культурного й політичного життя”.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites