У актовій залі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (вул. Чернишевського, 24-а) відбудуться ігри  ¼ фіналу відкритого міжвузівського чемпіонату  КВН “КаВуН-2014”. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. 
Цього дня  в ¼ фіналу відкритого міжвузівського чемпіонату  КВН “КаВуН-2014” гратимуть шість команд —  «Газманов» (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури), «За безбилетный проезд» (збірна команда вузів м. Дніпродзержинськ), «Реальная валюта» (Дніпропетровська державна фінансова академія), «23» (Дніпропетровський університет економіки та права ім. А. Нобеля), «Большие города» (Академія митної служби України), «Х-трактор» (Дніпропетровський національний університет ім. О Гончара), зазначають в управлінні

15 та 16 жовтня теж відбудуться ігри ¼ фіналу, у яких братимуть участь по 6 команд. Загалом за право стати учасником півфіналу, який відбудеться у листопаді, боротимуться 18 команд із вищих навчальних закладів Дніпропетровська та інших міста України. Наприкінці року на фінальних іграх визначиться переможець Чемпіонату, додають в управлінні.