На базі групи дошкільного розвитку «Малятко» танцювальної школи Bomond Dance School пройде безкоштовний майстер-клас з дитячої хореографії. На клас запрошуються діти від 3 до 5 років, формат класу - танцювальний квест. Маленькі танцівники стануть акторами вистави «Подорож по казковій Країні Танцю з жабеням Квакі», де глядачами будуть їх батьки. Майстер-клас відбудеться за адресою вул. Сєрова, 14.
 
Педагог класу:
Ганна Валеріївна Циган - педагог з 22-річним досвідом викладання. Ганна Валеріївна володіє як класичними, так і новітніми методиками викладання хореографії для дітей дошкільного віку. Постійно вдосконалює методику на семінарах та майстер-класах з дитячої хореографії. У своїй роботі Ганна прагне розкрити творчий потенціал кожної дитини.
 
Опис класу:
На базі ігро-ритміки (розвиток почуття ритму, рухової координації та пластики рухів під музику) та ігро-гімнастики (класичні та новітні методики розвитку м'язової сили, гнучкості, формування правильної постави) будуть проведені музично-рухливі ігри, що розвивають просторову орієнтацію, вміння взаємодіяти з іншими дітьми, використувати наслідування, та образне порівняння.