Ріка життя

26 вересня галерея Артсвіт починає новий сезон виставкою української графіки    «Ріка життя».

Вибір саме такого проекту невипадковий. Адже відмінною особливістю нашої галереї є численна колекція української графіки. І сьогодні, коли в нас по-справжньому прокидається любов до своєї країни, команда Артсвіт прагне не лише зберігати найкращі зразки українського мистецтва, але і знайомити своїх гостей з багатством нашої культурної спадщини.

Розвиток української графіки як цілісного явища зумовлений активним національно-культурним підйомом початку ХХ ст. Беручи за основу своїх сюжетів любов до рідної землі, художники зуміли сформувати самобутні школи, дуже різні, але такі, що доповнюють одна одну. Наприклад, львівська графіка – синтез традицій класичного європейського офорту та авангардних пошуків початку 1920-1930-х рр. В той час як дніпропетровська школа ввібрала в себе автентичність східного регіону з його промисловою потужністю.

Мистецтво графіки одночасно і демократичне, і елітарне. Станкова графіка, виконана в складних техніках естампа чи неймовірних авторських техніках, звичайно, привертає увагу справжнього цінителя. «Графіка – це аристократизм мистецтва», – відмітив ще на початку ХХ ст. мистецтвознавець Сергій Маковський. Чому саме графіка? Мабуть, через те, що переважно оперуючи всього лиш двома кольорами – білим та чорним – художнику вдається в лаконічних та умовних формах розкрити весь вир людського життя, плинність природи, ніжність почуттів. Графіка відкриває безмежні можливості для втілення в художніх образах всього життя. Ювелірна і тяжка праця майстра не може залишати байдужим кожного, хто торкнеться цього виду мистецтва.

Колекція галереї представлена роботами відомих українських майстрів, які на папері втілили найкращі традиції своїх шкіл, тому наша експозиція робить спробу максимально представити різноманіття технік та сюжетів.

В рамках закриття виставки ми презентуємо друге видання книги про колекційну графіку «Художня Географія. Ріка». В неї ввійшли всі роботи з експозиції, а також довідкові матеріали для пізнавального екскурсу в особливості графічних технік.

Виставка української графіки «Ріка життя» – це наш перший крок на шляху знайомства жителів міста з мистецтвом, яке стрімко розвивається, а художники продовжують експериментувати з неочікуваними техніками та матеріалами.

Зробіть і ви крок назустріч мистецтву графіки! 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites