Синхронія

Продовжуючи досліджувати землю, явища та процеси крізь геометричну метафору, як у проекті Geo, що був представлений Логовим навесні цього року в Я Галерея у Києві, автор презентує наступний проект Синхронія на терасі арт-центру Я Галерея в Дніпропетровську. Нове для мистецтва поняття, введене психоаналітиком Карлом Юнгом, втілюється художником через хрестоподібну форму просторової інсталяції, що стає символом самої Синхронії - "не причинного, а смислового зв'язку всіх речей у природі".

Про автора:

Антон Логов народився 1984 року в місті Роздільна, Одеської області. Живе та працює в Києві. 
У 2004 році закінчив Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова, 2010 року – Національну академію образотворчого мистецтва й архітектури. Із 2008 року бере активну участь у групових виставках в Україні та за кордоном. Спипендіат арт-центру Я Галерея. 
Після ряду соціально свідомих проектів, реалізованих, здебільшого у співавторстві з іншими художниками, Антон Логов презентує в арт-центрі перший персональний проект під назвою Адаптація (2011), в якому повертається до роботи в майстерні й теми авангарду. У 2012 році другий персональний проект художника Geo досліджує землю як «частину геометрії у сучасному погляді на урбаністику та людську природу».

Проект реалізовано за підтримки співзасновника арт-центру Я Галерея в Дніпропетровську Павла Мартинова.
За додатковою інформацією, коментарями учасників подій та фотоматеріалами звертайтесь за тел.: (067) 567 30 20 - координатор проектів Семенюк Катерина.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites