Птахи України. З любов’ю

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)

Існує у світі братство зачарованих птахами людей, які не уявляють своє життя без можливості регулярно виходити на побачення зі своїми обранцями. Бьордвотчінг (від англ. «bird watching» – спостереження за птахами) як рух зародився у Великобританії. В дуже короткий час це захоплення поширилось по всій планеті, i Україна не стала винятком. Захоплення світом крилатих живих істот збагачує і наповнює життя особливим змістом, а ті з аматорiв, хто на такі побачення бере з собою фотоапарат, дарують щасливу можливість зблизька подивитися в очі нашим меньшим пернатим братам по планеті Земля тисячам глядачів. Роботи саме таких майстрів зібрані на виставці «Птахи України. З любов’ю». 

Ця виставка – cвоєрідне освідчення у коханні своїм крилатим обранцям – птахам, об’єднала в собі роботи 15 українських авторів різних за віком, місцем проживання та професiєю, а також світлини грецького фотохудожника, також зробленi на теренах України.  Неабияку витримку та професіоналізм проявляють вони, щоб продемонструвати глядачеві  різнобарв’я пташиного світу. Заради сюжету готові долати сотні кілометрів, витрачати дні на підготовку та години на очікування кадру. 

На 50 світлинах представлено лише десяту частину багатого і різноманітного пташиного світу України. Виставка присвячена 20-річчю Українського товариства охорони птахів – національної громадської природоохоронної організації. Головна мета діяльності товариства — попередити зменшення чисельності та зникнення птахів, підтримувати різноманіття їх видів у природі шляхом збереження, охорони ключових екосистем, що є визначальними для птахів і людей.

Товариство — це громадська організація, що опирається на підтримку своїх членів і прихильників. Членство в організації відкрите для всіх бажаючих, воно єднає природоохоронців, любителів птахів, науковців і аматорів — усіх, хто цікавиться птахами і кому не байдужі проблеми охорони довкілля. 

Другие события сейчас

Выставка
20 декабря 2017 г. - 31 января 2018 г., 10:00
Галерея Фонд Арт (Fund Art), ул. Княгини Ольги, 11
Выставка
21 декабря 2017 г. - 17 февраля 2018 г., 10:00
Выставка
21 января - 10 февраля, 10:00

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Карина
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites