Виставка майстрів сучасної вишивки

У Дніпропетровському національному Історичному музеї, в приміщенні Діорами  відкривається щорічна виставка майстрів сучасної вишивки Дніпропетровська.

Більше 40 авторів представлять експозицію з понад 180 робіт, виконаних в техніці вишивки хрестом, гладдю, бісером, стрічками, гобелен. Під час виставки будуть проведені майстер-класи з вишивання в різних техніках (детальна інформація буде розміщена у виставковому залі Діорами).

Ви навчитеся творити чудеса і стати хоч на деякий час чарівником. Так, так! Ви не помилилися — за допомогою голки, ниток і бажання можна перетворити найпростішу тканину на витвір мистецтва. Адже зробивши що-небудь своїм руками, ми вкладаємо частинку своєї душі і тепла.

Всі відвідувачі виставки зможуть не тільки добре провести час, а й отримати нові знання, які дозволять їм продовжити заняття вдома разом з дітьми.

Вишивання — це дуже гарний і цікавий вид рукоділля. З маленьких хрестиків складаються чудові картини. Це дрібна і копітка робота, але вона приносить задоволення. Вишиті картини виглядають затишними, так як вони зроблені руками і отримали від майстра всю теплоту і позитивні емоції.

Сюжети вишивок — ікони, пейзажі, портрети, натюрморти, репродукції картин відомих художників, так само представлені рушники, серветки, новорічні іграшки і т.д.


                                 

 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites