Друга сесія Вуличного Університету

Отже, запрошуємо всіх на другу сесію Вуличного Університету. Заняття проходитимуть у форматі лекція/перерва з 10.00 до 13.30.

Тема другої сесії Вуличного Університету за результатами вашого голосування, яке проходило у соцмережах -«Інформаційне суспільство».

Наші лектори/теми:

  • Демченко Сергій Володимирович, доктор наук з соціальних комунікацій, завідувач кафедри масової та міжнародної комунікації ДНУ ім. Олеся Гончара. «Інформаційне суспільство: тенденції, загрози та виклики сьогодення»

  • Шевцов Сергій Вікторович, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії. «Гуманитарное мышление и современный кризис сознания».

  • Костянтин Юрійович Ємельянов «Трансформации соверменных средств коммуникации: эмоциональная деградация»

  • Мелещук Анатолій Анатолійович, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії ДНУ ім. Олеся Гончара

  • Ємельянов Костянтин Юрійович, директор видавничого дому «Аудиторія»

Чекаємо на вас, сонячну погоду, гарний настрій та мирне небо над головою!

До зустрічі!

п.с. захопіть, будь ласка, для себе каремати або покривала.

Що таке Вуличний Університет:

«Вуличний університет» – це освітній проект нового формату «знання плюс, стіни мінус», що має на меті надати безкоштовно корисні знання без обмежень у вигляді стін чи оцінок. Стартував проект у різних містах України: у Львові (2012 рік), Ужгороді (2012 рік), Хмельницькому (2011 рік), Феодосії (2011 рік) за аналогією до подібних ініціатив у всьому світі.

Освітній проект «Вуличний Університет. Дніпропетровськ» дає можливість усім жителям міста незалежно від релігійних поглядів, політичних уподобань, віку, статі, соціального статусу отримати неупереджену кваліфіковану думку провідних фахівців у різноспрямованих галузях сучасної науки. Проходить у форматі вільної зустрічі на свіжому повітрі, відбувається двічі на рік – у травні й вересні, оскільки безпосередньо залежить від погодних умов.

Справки по тел.: (066) 572 81 57 (Антон), (093) 810 52 25 (Юлія).
Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Психология
7 декабря, 14:00
ул. Ю. Савченко 3
Семинар
22 ноября, 18:30
Академия Культуры, ул. Антоновича 26
Игра
16 ноября, 19:00
Choolan ver. 2.0, ул. Южная, 8
Психология
17 ноября, 13:00
Мастер-класс
24 ноября, 10:00
Школа развития Грани сознания, ул. Шевченко 59, офис 256

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites