Україна моя-калинова земля, Божа казка в любові і творчості

Виставка з декоративно-прикладного мистецтва вихованців та майстрів зразкового Центру української культури "Коло Калинове", міського Палацу дітей та юнацтва, присвячена 20-ти річчю колективу.

Справжньою окрасою Палацу, місцем, де квітнуть таланти, став Центр української культури «Коло калинове», якому незабаром виповниться 20 років.

Центр було створено з метою залучення підростаючого покоління до джерел багатовікової культурної спадщини українського народу, його досвіду, виховання особистості через формування національної самосвідомості, розвитку загальної культури і духовності, а також професійного самовизначення. Ініціаторами організації його роботи були колишні директор палацу Любов Коптовець, завідувачка Валентина Бабакова, етнограф-методист Ольга Хоменко (нині заступник директора обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка»). Багато зусиль для його плідної праці доклала і нинішній директор міського Палацу дітей та юнацтва Маєтна Людмила Федорівна.

У 2004 році Центр української культури «Коло калинове» отримав високе звання «зразковий художній колектив».

У 2011 році, за рішенням експертної комісії Міністерства освіти і науки України, це звання підтверджено вдруге.

Колектив працює за довгостроковою програмою «Ярина», яка увібрала освітньо-виробничу діяльність та художньо-творчу, поєднавши їх з просвітницькою роботою. Завдяки цій програмі активізувалася робота гуртів народних промислів не лише у Центрі української культури, а й у позашкільних закладах та школах міста. Робота Центру вийшла за межі Палацу — він став організатором і координатором проведення багатьох міських виставок, фестивалів і свят: міської виставки «Дебют» і свята «Святий Наум наведе на ум» (посвячення у підмайстри), міські’ вистави «Наддніпрянські замальовки» (в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ»), міської виставки з дизайну «Крок у майбутнє», міського конкурсу читців «І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже», міської виставки «Україна вишивана», «Пасхальні кольори», міського фольклорного фестивалю «Родослав збирає друзів», погостин «З Україною в серці», та багато інших.

Зразковий художній колектив, Центр української культури «Коло калинове» став осередком справжньої духовності, колискою твочої особистості, дякуючи плідній праці чудового дуету - вчителі і діти!

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites