БухарєстЪ

Бухарест - це файне місто на березі річки Димбовиці. А БухарєстЪ – це справжня філософія музичного, мелодичного, інструментального вживання алкогольних напоїв п’ятьма файними хлопцями з оригінальними зачісками, гітарами та яскравими поглядами на світ. Вони просто одного разу зустрілися. Одного засніженого січневого вечора 2010 року. Зустрілися, і з’явився БухарєстЪ!

Важко і легко одночасно охарактерізувати музичний напрямок гурту: є пісні у стилі рокабілі, є аудіозаписи, схожі на регі, є важкі рокерські композиції, та самі хлопці знають, що їхня музика – це справжній фірмовий рок-н-ролл.

Саме той рок-н-ролл, де музика фірмова, а тексти українські, рок-н-ролл, який можна почути на записах Братів Гадюкіних та Віки Врадій – музичних персонах, які свого часу відкрили мешканцям нашого світанкового краю таке поняття як український рок.

БухарєстЪ – це позитивні стьобні байки про людей, які навколо, їхнє життя, середовище, сенс їхнього існування. Хто, як не БухарєстЪ заспіває що є голосу про п’яну Марину, яка дзвонить кожної хвилини?!

Хто, як не вони, повідають історію про необережну Варвару, яка заполонила всю хату димом, поки смажила пухких курчат?! Хто ще знає напевно, що таке «чесна любов»?! БухарєстЪ знає все!

Гурт не розповсюджує і не афішує імена і прізвища учасників, не дивлячись на те, що кожен з них ще до 2010 року вже встиг гідно продемонструвати себе на музичному Олімпі. БухарєстЪ – єдина команда, де під супровід декількох келихів віскі відкриваються всі завіси і таємниці.

Про незабутнє майбутнє:

На сьогоднішній день БухарєстЪ записав перший альбом «Енергія» і закінчує написання другого диску, пісні з якого сьогодні вже можна почути на концертах гурту.
У БухарєстЪа багато концертів, і БухарєстЪ обожнює своїх прихильників, а особливо, прихильниць. І якщо запитати, що у найблищих планах колективу, можна щиро відповісти: якомога більше людей, захоплених творчістю гурту! БухарєстЪ знає напевно, що немає більшої нагороди за старання, ніж люди, які ходять на концерти, на кожен з концертів БухарєстЪа у їхньому місті.

Справки по тел.: (056) 371 45 22.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites