«Дитяча картинна галерея» - це довгостроковий соціально орієнтований проект видавництва «Майстер-клас», спрямований на естетичне виховання дитини, який здійснюється спільно з молодими художниками.

Унікальність проекту полягає в тому, що представлені на виставці картини послужили основою для створення дитячих книг - "книг навпаки", тобто спочатку малювалися картини, а потім їхні автори самі написали до них оповідання і вірші, які допомагають дитині повніше сприйняти те, що хотів передати художник своїм малюнком.

У серії книг представлено 100 картин талановитих художників.

У проекті «Дитяча картинна галерея» взяли участь Яна Фефелова (Дніпропетровськ), Наталія Дерев’янко, Ганна Сілівончик, Наталія Бендус-Петровська, Світлана Рудікова, Нана Деменкова, Ганна Черненко, Степан Вербещук, Віталій Кириченко, Олександр Калмиков, Ганна Бодякова.

Художня виставка «Дитяча картинна галерея» мандрує Україною: проект, започаткований у Києві у грудні 2011 року, вже побував у Харкові, Львові, Донецьку, Маріуполі, Севастополі, Запоріжжі, Чернігові, Хмельницькому, Миколаєві.

На маленьких відвідувачів виставки у Дніпропетровському художньому музеї чекають творчі майстерні «Розмалюй картини краще від художників».

Справки по тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.