В рамках святкування Всесвітнього Дня захисту дітей у літньому театрі парка ім.. Т.Г. Шевченка відбудеться Гала-концерт І-го Відкритого фестиваля-конкурса дитячо-юнацької творчості «Яскрава країна дитинства».
Напередодні, 31 травня, протягом конкурсного відбору  учасники у  номінаціях хореографія та вокал, демонструватимуть членам журі свої таланти та переконуватимуть у майстерності, аби на Гала-концерті вразити гостей найяскравішими виступами. Членами журі конкурсу традиційно для фестивалів «Яскрава Країна» стануть відомі та високопрофесійні спеціалісти своєї справи. Це:
- Народна артистка України. Солістка Одеської філармонії. Доцент Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової. – Лариса Стадніченко, м. Одесса,
- Викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії кафедри естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв. Викладач вокалу на телевізійних проектах «Х-Фактор», «Ти-зірка», «Службовий романс», «Зірковий рінг». - Галина Юріївна Голубєва, м. Київ
- Хореограф телеканала СТБ - Роман Горбач (г. Киев)
- Хореограф та, Переможниця шоу «Танцуют все» - Наталія Лігай, м. Київ
- та інші.
В холі театру працюватиме виставка дитячих робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. На алеї парка з 10:00 відбудеться ярмарок-виставка та майстер класи «Хєнд-Мєйд», від професійних майстрів прикладного мистецтва. Також багато конкурсів та розваг від партнерів фестивалю. Цей благодійний захід стане подарунком жителям міста.
Найбільш хвилюючою подією вечора стане довгоочікуване оголошення переможців фестивалю та вручення призів.