Запрошуємо на виставку живописних творів Олега Станічнова.

Олег Станічнов – молодий художник-маляр, представник нової творчої інтелігенції Дніпропетровщини.

Народився Олег 1987 року в Дніпропетровську. З 1999 р. по 2003 р. навчався у художній школі у Івана Михайловича Коваленка. 2003-го вступив до Дніпропетровського обласного театрально-художнього коледжу за спеціальністю «Живопис». Формування Олега Станічнова як живописця відбувалося під впливом таких фахових викладачів, як Є. М. Прокоф’єв, Г. О. Чернета, Л. О. Антонюк. 2008 року він вступив до Харківської державної академії дизайну й мистецтва за спеціальністю «Станковий живопис»..

Олег веде активну виставкову діяльність: бере участь у місцевих молодіжних виставках і фестивалях, у численних всеукраїнських і міжнародних виставках.

Виставка «Зупинка в реальності», експонована у Дніпропетровському художньому музеї, – це своєрідна данина Станічнова рідному місту, і в той же час невеличкий подарунок з нагоди важливої події в житті кожного молодого художника – дипломування.

На виставці репрезентовано 23 малярські роботи Олега Станічнова. В експозиції представлені найулюбленіші жанри живописця-станковика: пейзажі – ліро-епічні, епічні, міські, зимові, літні, а також натюрморти – багаті, соковиті, з українським колоритом.

Безперечно, в Олега попереду довгий шлях творчих шукань та звершень, на якому він може суттєво міняти напрямок художніх пріоритетів і творчий метод, однак навряд художник позбудеться кольорового акордування та щирості у письмі, що ними нас тішать теперішні його роботи.

Справки по тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.