Перлинне переродження

Виставка піщано-мушляних картин Світлани Іванченко.

«Перлинне переродження», виставка де представлені незвичайні роботи Світлани Іванченко - картини з піску та мушель.

Художниця народилася і виросла на березі Чорного моря, у Ялті. Перші кроки на шляху творчого становлення робила в художній школі відомого кримського живописця Сергія Бакаєва. Вищу освіту здобула в Глухівському педагогічному інституті ім. Сергєєва-Ценського за спеціальністю «Образотворче мистецтво».

Нині ж Світлана Іванченко живе та творить в Дніпропетровську, куди вона привезла із собою нестямну любов до кримського сонця, чорноморського узбережжя та морської стихії.

Першу картину з піску і черепашок непересічна українська художниця назвала «Піна». Потім була серія морських етюдів: «Медуза», «Золота рибка», «Стихія», «Крим», «Мушлі». Й потому Світлана визначила свою авторську техніку як «піщано-мушляна мозаїка».

Особливість творів Світлани Іванченко полягає в тому, що її картини і пано складаються тільки з натуральних матеріалів: від кварцового піску і черепашок до корінців рослин і кори коркового дуба. Майстерність художниці є беззаперечною, адже її «полотна» вражають часом живописністю, часом тонкощами нюансу, часом графічністю, незважаючи на те, що виконуються без будь-якої ретуші й підфарбовування. Тож і матеріал Світлана самостійно ретельно добирає, перемиває, сортує за текстурою, кольором, відтінками; навіть пісок мисткиня, відбираючи голкою, ділить на чотири відтінки — бежевий, темно-бежевий, білий і чорний.

Унікальність творчого методу художниці в тому, що вона намагається зробити, здавалося б, неможливе – з нерукотворної краси, народженої самою природою, витворити нову красу, нову природу. Живописцям іноді складно передати фактуру піску, морського узбережжя за допомогою лишень фарб, а Світлана Іванченко вже готову природну фактуру використовує суто як фарби, створюючи нові об’єми, нові текстури, нові смисли. Мисткиня не лише відображає дійсність, як то належить художнику, але й дає нове життя чомусь, що уже колись було народжено найвищим творцем.

Художній діапазон Світлани Іванченко охоплює і портретний жанр, і анімалістичні та флористичні мотиви, й пейзаж, і жанр ню, і, часом, певні абстрактні шукання.

Творчий доробок Світлани Іванченко налічує біля сотні неповторних робіт, чимала частина яких зберігається у приватних колекціях поціновувачів мистецтва в Україні, Росії, Німеччині, Естонії, Домініканській Республіці, Ізраїлі.

Справки по тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites