Майстер-клас по виготовленню ляльок–оберiгiв «Благополучниці» і «Подорожниці»

Клуб «Прикраси твого ДОМу» і майстриня Свiтлана Касторних запрошують на майстер-клас по виготовленню ляльок –оберiгiв «Благополучниці» і «Подорожниці»

Лялька «Благополучниця» принесе з собою достаток і збереже його в будинку, закриє дорогу злим силам у Ваш будинок, наповнить його радістю і благополуччям. Вона може стояти на видному місці, або може сховатися. Тут треба їй довіритися. Навіть із затишного або далекого місця лялечка захищатиме господарів, буде піклуватися про них, тому що сидить помічниця на щасті-мішечку. В спідниці-мішечку у неї копiйка з цифрою 5 - приносить гроші в будинок, фасолінка – дає їжу, а цілющі трави – це турбота про здоров'я.

А ось маленька, але рішуча «Подоріжниця» - традиційна лялька-оберіг для мандрівників. У її вузлику все, що може знадобитися в дорогу: трохи крупи, монета і щіпка рідної землі, щоб не забути повернутися. Втім, вміст торбинки може змінюватися - адже це саме Ваша подоріжниця. Крихiтка легко розташується у кiшені, щоб наглядати за вашою дорогою - як тілесною, так і духовною.

Майстер — Касторних Світлана.

Практикуючий психолог(Дніпропетровський Державний Університет, Московський інститут інтеграційної системної психології, Київський інститут процесуальної психотерапії), нумеролог-ведичного,піфагорейського,універсологичного напряму. Закінчила вищу антропософськую школу для педагогів р. Штуттгарт (Німеччина). В течії 18 років вивчала, практикувала, викладала кухню вед. Вивчає Древню Слов’янську Культуру, Слов’янські Веди. Майстер по народним лялькам-мотанкам, текстильним і художнім (колекційним) лялькам.

Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.

Справки и запись по тел.: (050) 452 54 33.

 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Психология
7 декабря, 14:00
ул. Ю. Савченко 3
Семинар
22 ноября, 18:30
Академия Культуры, ул. Антоновича 26
Игра
23 ноября, 19:00
Choolan ver. 2.0, ул. Южная, 8
Психология
24 ноября, 13:00
Мастер-класс
24 ноября, 10:00
Школа развития Грани сознания, ул. Шевченко 59, офис 256

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites