Майстер-клас по виготовленню ляльок–оберiгiв «Благополучниці» і «Подорожниці»

23 мая 2014
18:30 Пятница
120 гр. Всі необхідні матеріали надаються.
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )

Клуб «Прикраси твого ДОМу» і майстриня Свiтлана Касторних запрошують на майстер-клас по виготовленню ляльок –оберiгiв «Благополучниці» і «Подорожниці»

Лялька «Благополучниця» принесе з собою достаток і збереже його в будинку, закриє дорогу злим силам у Ваш будинок, наповнить його радістю і благополуччям. Вона може стояти на видному місці, або може сховатися. Тут треба їй довіритися. Навіть із затишного або далекого місця лялечка захищатиме господарів, буде піклуватися про них, тому що сидить помічниця на щасті-мішечку. В спідниці-мішечку у неї копiйка з цифрою 5 - приносить гроші в будинок, фасолінка – дає їжу, а цілющі трави – це турбота про здоров'я.

А ось маленька, але рішуча «Подоріжниця» - традиційна лялька-оберіг для мандрівників. У її вузлику все, що може знадобитися в дорогу: трохи крупи, монета і щіпка рідної землі, щоб не забути повернутися. Втім, вміст торбинки може змінюватися - адже це саме Ваша подоріжниця. Крихiтка легко розташується у кiшені, щоб наглядати за вашою дорогою - як тілесною, так і духовною.

Майстер — Касторних Світлана.

Практикуючий психолог(Дніпропетровський Державний Університет, Московський інститут інтеграційної системної психології, Київський інститут процесуальної психотерапії), нумеролог-ведичного,піфагорейського,універсологичного напряму. Закінчила вищу антропософськую школу для педагогів р. Штуттгарт (Німеччина). В течії 18 років вивчала, практикувала, викладала кухню вед. Вивчає Древню Слов’янську Культуру, Слов’янські Веди. Майстер по народним лялькам-мотанкам, текстильним і художнім (колекційним) лялькам.

Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.

Справки и запись по тел.: (050) 452 54 33.

 

Другие события сейчас

Курс
20 декабря, 18:30
ул. Вл. Антоновича (Свердлова), 26
Серия мастер-классов
13 декабря, 18:00
Чичерина 21, оф 513
Терапевтическая группа
6 февраля 2018, 18:30
ул. Исполкомовская, 24, оф. 12
Новогодний марафон торговом комплексе «Наша Правда»

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать