У центрі міста пройде масовий «Ярмарок професій», на якому навчальні заклади нашого міста матимуть змогу провести власні презентації для майбутніх абітурієнтів, розповісти про найбільш популярні професії та умови вступу.

Майже для кожного юного жителя Дніпропетровщини в свій час стає актуальним питання продовження освіти після закінчення школи. В цей момент кожен з них розпочинає свій життєвий шлях, обираючи ту чи іншу професію. Тому питання інформованості юних абітурієнтів про можливі варіанти освіти є дуже актуальним та важливим.

За підтримки ТЦ «Passage» та «Арт-толоки» будуть проходити презентації навчальних закладів регіону, під час яких випускники 9-х та 11-х класів зможуть ознайомитися з умовами прийому до місцевих професійних ліцеїв, училищ та вишів I-IV рівня акредитації. Також важливим моментом є те, що на заході можна буде більш детально ознайомитися з робітничими професіями, яким навчають у професійно-технічних закладах міста. Адже, як відомо, Дніпропетровськ є одним з  промислових центрів країни, тому потребує великої кількості кваліфікованих робітничих кадрів.

Регистрация по тел.:  (097) 667-08-60, (093) 235-30-06, (099) 625-71-78.