Наша галерея презентує групову виставку сучасних львівських художників – «Ми разом!». Експозиція представлена зібранням робіт не тільки відомих майстрів живопису та графіки, але й молодих перспективних художників. Ви познайомитесь із творчістю Романа Романишина, Олега Денисенка, Сергія Іванова, Богдана Пікулицького, Сергія Савченка, Олександра Антонюка, Сергія та Ніни Резніченків, Ігоря Романка, Анни Атоян та ін. В рамках виставкового проекту відбудуться творчі зустрічі, лекції та майстер-класи за участі львівських митців.

16:30. Творча зустріч з молодим і амбітним художником Петром Сметаною має назву «Львівська школа живопису. Історія і сьогодення». У дружньому товаристві учасники заходу зможуть поспілкуватись з митцем про особливості розвитку львівського малярства, актуальні мистецькі тенденції, а також його власні творчі пошуки. 

18:30. Зустріч з відомим художником Олександром Антонюком буде присвячена темі «Філософія Мистецтва». На прикладі власної творчості він спробує розповісти про те, як знаки та символи допомагають розкрити в роботі основний задум митця. 

Бронирование билетов по тел.: (056) 372-54-23, (091) 325 -20-30.