Представляємо групову виставку сучасних львівських художників – «Ми разом!».

Галерея АртСвіт не зупиняється на шляху популяризації українського мистецтва в нашому місті і, після успішної виставки Одеської школи, що відбулась восени 2013 року, презентує загалу груповий проект львівських художників – «Ми разом!».

Назву виставки обрано не випадково. «Ми разом!» – проект, що об’єднує 15 львівських митців. «Ми разом!» – ідея, що виражає єдність України. «Ми разом!» – мистецтво, для якого не існує кордонів, не існує своїх і чужих.

Експозиція представлена зібранням робіт як відомих майстрів живопису та графіки, так і молодих, але дуже перспективних художників. Ви познайомитесь із творчістю Романа Романишина, Олега Денисенка, Сергія Іванова, Богдана Пікулицького, Сергія Савченка, Сергія та Ніни Резніченків, Ігоря Романка, Анни Атоян та ін.

Вдало поєднавши тенденції європейської художньої культури, традиції львівських шкіл, сучасну систему пластичного бачення і магію українського колориту, кожен із представлених митців володіє яскраво вираженою індивідуальною манерою, неповторним світобаченням, розмаїттям образів та творчих експериментів.

В рамках виставкового проекту відбудуться творчі зустрічі, лекції та майстер-класи за участі львівських художників.

Галерея АртСвіт запрошує кожного поринути у неймовірний світ художніх образів, дарованих майстрами сучасного Львова.Ми впевнені, що кожен із талановитих митців неодмінно залишить у вашому серці частинку своєї душі.

Справки по тел.: (056) 372 54 23.