У Дніпропетровському художньому музеї відкривається гостро актуальна виставка соціального плакату «Ми, люди світу, говоримо: "Ні" війні!».

Складна ситуація, в якій зараз опинилася Україна, викликала миттєву реакцію не лише українських мистців, а й творчого авангарду країн світу, оскільки на часі стало глобальне питання миру та війни.

Плакатна акція «Ми, люди світу, говоримо: "НІ" війні!», ідея та мета якої закладена в назві й не потребує пояснень, ініційована Міжнародним фестивалем дизайну COW (COWInternationalDesignFestival). Друзі та колеги-дизайнери з різних країн світу висловлюють свою підтримку Україні і надсилають плакати із закликом до миру.

«Ми, люди світу, говоримо "НІ" війні!»– це не просто виставка плакату. Це – міжнародна акція. Це – певний спосіб комунікації. І акція ця зараз активно підхоплюється різними людьми та організаціями Дніпропетровська. Ви можете ділитися плакатами зі своїми друзями та близькими в соцмережах, блогах, ЗМІ або роздрукувати і розмістити їх у громадських місцях. Приєднуйтеся! 

У Дніпропетровську плакатна акція стартувала в ТРЦ «Гранд Плаза», також її підтримали кінотеатр «Правда», Міжнародний аеропорт «Дніпропетровськ» та інші установи.

Організатори висловлюють подяку дизайнерам і художникам, а також усім учасникам акції за їхню підтримку і бажання допомогти зберегти мир у всьому світі.

Справки по тел.:  (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.