Вікна душі

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)

Виставка живопису «Вікна душі» Свєти Дзюби.

«Місто промовляє своїми тріщинами та полущеною штукатуркою, і ти в такому захваті від думки, що бачили ці вікна, стіни та дахи… вистачає лиш декількох хвилин, щоб торкнулось твоєї душі відчуття давньої статичної гармонії».

Метою серії було показати справжню, неретушовану красу людей, простих речей, міст; те, що сховане від ока, що викликає щире зацікавлення. Авторка закликає нас вдивлятись в погляд, спостерігати вигини, бачити знайому пластику звичних, побутових речей, відзначати винятковість та особливість - щоб відбувся діалог, прийшло розуміння неповторності всього й всіх. Для неї кожна мить, яка з тобою, є твоїм продовженням.

Картини художниці мають свою певну стилістику, яка деякою мірою відсилає нас в епоху романтизму. В структурі мазку ми можемо побачити натяки на експрессіонізм, навіть на ташизм, але кольорова гамма все ж таки ближча до імпрессіоністичних творів. Звісно, залишається місце авторському стилю. Формотворення базується вже зовсім на інших, більш пізніх живописних принципах і, як повсюдно в сучасному мистецтві, спостерігаємо відмову від суворої нормативності в художній творчості.

 

Другие события сейчас

Выставка
20 декабря 2017 г. - 31 января 2018 г., 10:00
Галерея Фонд Арт (Fund Art), ул. Княгини Ольги, 11
Выставка
21 декабря 2017 г. - 17 февраля 2018 г., 10:00
Выставка
25 декабря 2017 г. - 19 января 2018 г., 12:00

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Карина
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites