Оберіг «Вогняний Кінь 2014»

У слов’янській культурі Кінь – це символ енергії й сили, пристрастей та інстинктів, а також вірності і відданості у праці, у щоденних турботах. Предковічно коні були помічниками богів, воїнів-козаків і, головне, хліборобів. Кінь - працьовитий, войовничий і творчий дух.

Вогняний кінь – це символ нескінченної творчої енергії. Він біжить крізь час та вимір протягом багатьох тисячоліть та залишає за собою вогонь – силу, яка запалює новими ідеями творчих та свідомих людей.

Мотанка "Вогняний Кінь" буде нести в собі й властивості оберегу саме для тієї родини, яка його змотала власноруч!

Лялька-мотанка відома з незапам'ятних часів і була оберегом в українській родині. Головне призначення ляльки - берегти душу свого власника від зла й нечистих помислів. Це могутній магічний талісман та символ зв'язку між поколіннями, знана в багатьох традиційних культурах земної кулі.

В давнину такі ляльки використовувалися як ритуальні, обрядові, а потім колекційні. Майструють ці ляльки зазвичай з природних матеріалів, натуральних тканин, фрагменти старовинних вишивок і мережева.

Майстри, що роблять колекційні ляльки, які вже мають художнє та естетичне значення використовують голку для оздоблення - і то лише вбрання. Всі інші, найважливіші деталі ляльки-оберегу, дотепер виготовляють без застосування голки. Символічним є те, що лялька-мотанка не шиеться, а робиться за допомогою ниток, стрічок, лише шляхом намотування.

В основі української ляльки-мотанки хрестоподібна фігура, де єдина об'ємна деталь-це голова. Майстер змотує спіраль-символ безконечності Буття і вічності. Хрест є й оберегом-символом Сонця, життя і нових починань, символізує саму людину, гармонію фізичного світу(горизонталь) і духовного (вертикаль). Вважається, що лялька-мотанка повинна бути безлика, а та, яка служить берегинею - ще й з хрестом замість обличчя. Не можна малюваті обличчя ляльці, вона не повинна ні на кого бути подібна, щоб не завдати шкоду. Обов'язково лялька мотається за рухом сонця-тоді вона принесе вдачу та щастя.

Тривалість майстер-класу: 2 години.

Майстер: Валентина Передерій.

Максимальна кількість учасників: 8 людей.

Попередній запис - обов'язковий! 
Узгодження деталей за телефоном: (050) 361 62 82.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites