У Дніпропетровському художньому музеї відкрито виставку історичних картин баталіста Артура Орльонова «Україна Славетна».

Цикл живописних і графічних творів Артура Орльонова, що експонуватимуться у ДХМ, підготовлено у рамках загальнонаціонального проекту «Україна: історія великого народу». Ці роботи маляр створив у співпраці з істориками та краєзнавцями. Зокрема, науковим консультантом циклу виступив відомий учений, кандидат історичних наук Михайлом Відейко.

Сюжети всіх 12 репрезентованих на виставці робіт пов’язані з видатними постатями в історії нашої держави, якими українці можуть пишатися: засновники міста Києва – князі Кий, Щек, Хорив та їхня сестра Либідь, князі Острозькі, Богдан Хмельницький та полковник Іван Богун. У творчості Артура Орльонова тісно сплелися історія та духовність. Мистець постійно звертається до періоду становлення української культури, що можна побачити у таких творах, як «Князь Федір Острозький» та «Патріарх Кирило Лукаріс».

Цикл «Україна Славетна» Артура Орльонова експонуватиметься усіма великими містами України. Відвідувачі виставок, які вже пройшли, зізнавалися, що вже з першого погляду картини вражають і своїм форматом, і змістом.

Справки по тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.