Україна славетна

У Дніпропетровському художньому музеї відкрито виставку історичних картин баталіста Артура Орльонова «Україна Славетна».

Цикл живописних і графічних творів Артура Орльонова, що експонуватимуться у ДХМ, підготовлено у рамках загальнонаціонального проекту «Україна: історія великого народу». Ці роботи маляр створив у співпраці з істориками та краєзнавцями. Зокрема, науковим консультантом циклу виступив відомий учений, кандидат історичних наук Михайлом Відейко.

Сюжети всіх 12 репрезентованих на виставці робіт пов’язані з видатними постатями в історії нашої держави, якими українці можуть пишатися: засновники міста Києва – князі Кий, Щек, Хорив та їхня сестра Либідь, князі Острозькі, Богдан Хмельницький та полковник Іван Богун. У творчості Артура Орльонова тісно сплелися історія та духовність. Мистець постійно звертається до періоду становлення української культури, що можна побачити у таких творах, як «Князь Федір Острозький» та «Патріарх Кирило Лукаріс».

Цикл «Україна Славетна» Артура Орльонова експонуватиметься усіма великими містами України. Відвідувачі виставок, які вже пройшли, зізнавалися, що вже з першого погляду картини вражають і своїм форматом, і змістом.

Справки по тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites