Zapaska їде в тур містами України випробовувати нові пісні.

Минулого року український електро-акустичний інді-поп гурт Zapaska зіграв більше 80-ти концертів, більшу частину з яких - за кордоном. Але в дискографії колективу налічується лише два EP і жодного повного альбому. І от нарешті Zapaska дозріла до кардинального кроку – випуску повноцінного альбому. Музиканти роблять крок назустріч традиції. Якщо раніше хронометраж альбому був обмежений видом носія, то тепер випуск диска тривалістю година скоріше архаїзм.

"Левова доля музики висить в необмеженому інтернеті, - каже учасник гурту Павло Нечитайло, - а ми продовжуємо панахиду над сідішками".

Але перш ніж записати альбом - гурт відправляється в тур Україною. Тур-випробовування свіжого матеріалу. Цього разу дует обіцяє познущатися над кількома мовами, помінятись інструментами та препарувати поетичну класику.

Крім старого синтезатора з ринку в Любліні й звичного для Zapaska набору інструментів, на альбомі з'являться речі, які традиційно не використовуються для створення музики.

Зведення і реліз альбому українського гурту, скоріш за все, відбудеться за кордоном. Випуск заплановано на кінець весни-початок літа.

Справки по тел.: (056) 788-70-38, (067) 909-46-60, (099) 459-09-81.