Contemporary Event

Що таке сучасний танець? Контемпорарі, джаз-денс чи контактна імпровізація? Відповіді на ці питання Ви дізнаєтеся незабаром, відвідавши проект «Contemporary Event».     

Bomond Dance School та друзі знову запрошують усіх шанувальників сучасного танцю на другий концерт «Contemporary Event», що пройде у рамках творчої території "Арт-Толоки" ТРК "Пасаж".

«Contemporary Event» - це проект, в якому різноманітні школи, студії чи просто незалежні танцівники зможуть представити Вам своє бачення сучасного танцю. Поєднуючи виступи професійних танцюристів та аматорів, «Contemporary Event» надасть аудиторії візуальну подорож через стилі, техніки та методи сучасного танцювального мистецтва, щоб показати глядачам, що будь-яка людина, будь-якого віку може танцювати і, що не менш важливо, танцювати з пристрастю і натхненням.

У програмі концерту танцювальні мініатюри та перфоманси хореографів Bomond Dance School Олександри Матвієнко, Тамари Максименко та Дмитра Горошка, а також гостей - студії «Дім Сонця» Любові Зарембо та інших... Також на глядача чекають конкурси, де будуть розіграні подарунки та абонементи від учасників концерту.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites