Що таке сучасний танець? Контемпорарі, джаз-денс чи контактна імпровізація? Відповіді на ці питання Ви дізнаєтеся незабаром, відвідавши проект «Contemporary Event».     

Bomond Dance School та друзі знову запрошують усіх шанувальників сучасного танцю на другий концерт «Contemporary Event», що пройде у рамках творчої території "Арт-Толоки" ТРК "Пасаж".

«Contemporary Event» - це проект, в якому різноманітні школи, студії чи просто незалежні танцівники зможуть представити Вам своє бачення сучасного танцю. Поєднуючи виступи професійних танцюристів та аматорів, «Contemporary Event» надасть аудиторії візуальну подорож через стилі, техніки та методи сучасного танцювального мистецтва, щоб показати глядачам, що будь-яка людина, будь-якого віку може танцювати і, що не менш важливо, танцювати з пристрастю і натхненням.

У програмі концерту танцювальні мініатюри та перфоманси хореографів Bomond Dance School Олександри Матвієнко, Тамари Максименко та Дмитра Горошка, а також гостей - студії «Дім Сонця» Любові Зарембо та інших... Також на глядача чекають конкурси, де будуть розіграні подарунки та абонементи від учасників концерту.