Присвячується 80-річчю пам'яті жертв Голодомору в Україні.

Відеостудія «REDcProduction» та Міжнародна організація «CinemaHall» запрошують Вас на прем'єрний показ короткометражного фільму "Червоне намисто".

У цьому році виповнюється 80 років з часів, які назавжди змінили обличчя України.

Про ті темні часи було сказано й написано безліч історій. Автори фільму пропонують Вам свою - засновану на реальних подіях з життя селянської сім'ї.

У програмі:

  • Театралізований виступ головної героїні фільму,

  • Запалення свічки пам`яті,

  • Виставочна площа «Українське село 1933 року»,

  • Показ фільму «Червоне намисто»,

  • Спілкування з командою, яка працювала над фільмом.

"Червоне намисто" - це прониклива розповідь маленької дівчинки. Усі жахіття того часу вона побачила на власні очі, пережила на власному досвіді.

Доля позбавила маленьку Тоню не лише дзвінкого сміху, але й шматка хліба. Вона подорослішала, коли їй було дев'ять. Малій довелося не лише звалити на свої плечі хатню роботу, але й навіть піти на невеликий злочин.

Саме тоді вона усвідомила, де проходить межа життя та смерті. Але які б тяжкі випробування не готувала доля, у серці завжди має бути місце для віри та любові.

Фільм створено відеостудією «REDcProduction».

Зйомки відбувалися у с. Рудка Царичанського району. Селянський побут того часу допомогли детально відтворити історичний музей та садиба «Стара хата».

Головну роль дівчинки Тоні грає театральна акторка Маргарита. Вона вже сім років навчається у естрадно-театральній студії та бере активну участь у різних художніх конкурсах та фестивалях. У активі Маргарити – числені призові місця.

Другорядні актори не є професіоналами, вони звичайні жителі с. Рудка.

Справки по тел.: (056) 371-45-22, (050) 421-13-04.