Запрошуемо на відкриття виставки «Кримські миттєвості. 100 етюдів» Григорія Чернети, присвячена 65-річчю художника.

Григорій Олександрович Чернета – заслужений художник України, талановитий маляр, добре відомий дніпропетровським поціновувачам мистецтва, і досвідчений педагог. Закінчивши Ленінградський інститут живопису, скульптури й архітектури ім. І. Ю. Рєпіна, Чернета понад 30 років тому повернувся викладати спецдисципліни у рідному Дніпропетровському художньому училищі, яке закінчив 1968 року (нині це Дніпропетровський театрально-художній коледж).

Кожного року Чернета разом із колегами та учням мандрує Україною, прагнучи пізнати її природу, і Крим - один із його найулюбленіших куточків нашої країни. На виставці у Художньому музеї Григорій Чернета репрезентує 100 своїх етюдів з кримських краєвидів: написані на єдиному подиху, вони передають почуття, які півострів викликає у художника.

Слід зауважити, що саме роботі з натури Григорій Олександрович приділяє особливе значення, адже вважає, що природа є кращим учителем для мистця. Саме тому Чернета започаткував у Дніпропетровську щорічний виставковий проект «Січеславський пленер», який цього року організовано вже вчетверте.

Виставка творів Григорія Чернети «Кримські миттєвості. 100 етюдів» працюватиме у ДХМ по 8 грудня.

Справки по тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.