Ойра

Танцюймо рідне! Клуб історичного танцю "Відлуння" запрошує всіх бажаючих на вечірки, де ви зможете навчитись традиційним танцям, іграм, хороводам східних слов’ян – українців, росіян та білорусів. Основним музичним супроводом вечірок буде гра гармоніста та власний спів учасників. Хореографічна підготовка та постійний партнер не обов’язкові.
Традиційні народні танці суттєво відрізняються від сценічного варіанту, якому навчають в ансамблях народного танцю. Ми танцюємо не заради сцени і показових виступів, а для власного задоволення і спілкування. Результатом наших зустрічей зазвичай буває відчуття радості, наповненості, відпочинку від суєти і проблем. Народні ігри, танці та хороводи - це потужна енергетична і духовна практика, яка була частиною повсякденного життя наших предків.
Форма одягу – зручна для танців, потрібне змінне взуття. Буде дуже добре, якщо ви прийдете в народному одязі.
Вечірки відбуватимуться по п’ятницях, у танцювальній залі 2-го корпусу Гірничого університету (увійти в двір з вул. Гончара).
Довідки за тел. 050-955-38-27, 093-738-20-37

Справки по тел.: (050) 955-38-27, 093-738-20-37

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites