Ойра

15 ноября 2013
18:30 Пятница
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )

Танцюймо рідне! Клуб історичного танцю "Відлуння" запрошує всіх бажаючих на вечірки, де ви зможете навчитись традиційним танцям, іграм, хороводам східних слов’ян – українців, росіян та білорусів. Основним музичним супроводом вечірок буде гра гармоніста та власний спів учасників. Хореографічна підготовка та постійний партнер не обов’язкові.
Традиційні народні танці суттєво відрізняються від сценічного варіанту, якому навчають в ансамблях народного танцю. Ми танцюємо не заради сцени і показових виступів, а для власного задоволення і спілкування. Результатом наших зустрічей зазвичай буває відчуття радості, наповненості, відпочинку від суєти і проблем. Народні ігри, танці та хороводи - це потужна енергетична і духовна практика, яка була частиною повсякденного життя наших предків.
Форма одягу – зручна для танців, потрібне змінне взуття. Буде дуже добре, якщо ви прийдете в народному одязі.
Вечірки відбуватимуться по п’ятницях, у танцювальній залі 2-го корпусу Гірничого університету (увійти в двір з вул. Гончара).
Довідки за тел. 050-955-38-27, 093-738-20-37

Справки по тел.: (050) 955-38-27, 093-738-20-37

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать