Відкритий Всеукраїнський турнір з бадмінтону

31 октября - 3 ноября 2013
13:00 Четверг
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )
Запрошємо на відкритий Всеукраїнський  турнір з бадмінтону, присвячений пам’яті Почесного громадянина м. Дніпропетровська, двічі Героя соціалістичної праці, генерального директора ВО “Південний машинобудівний завод” Олександра Максимовича Макарова. Цей турнір започаткував сам Олександр Максимович ще в 1968 році. Спершу змагання проводилися на місцевому рівні, але з часом турнір набув широкої популярності також і серед бадмінтоністів України. Через декілька років турнір на призи О.М. Макарова набув статусу відкритого Всеукраїнського турніру. Після смерті О. М. Макарова турнір перейменовано на «Відкритий Всеукраїнський юніорський турнір пам’яті О.М. Макарова”.

За традицією змагання починаються з покладення квітів до пам'ятника О.М. Макарову.

Організаторами турніру виступають спортивний комплекс «Метеор», спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з бадмінтону імені К.В. Вавілова спортивного клубу «Метеор».

Турнір проводиться у двох вікових категоріях  серед юнаків і дівчат 1996 та 1999 року народження і молодших, змагання особисті за участю понад 150 спортсменів з Києва, Дніпропетровська, Харкова, Лисичанська, Миколаєва, Комсомольська Полтавської області, Львова, Одеси, Донецька, Вінниці та ін. Цього року гостями турніру є збірна команда Молдови.

Турнір є обов’язковим для юнацької збірної команди України з бадмінтону. На цьому турнірі виросли всі відомі спортсмени і тренери.

Справки по тел.: (056) 787-62-49.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать