Відкритий Всеукраїнський турнір з бадмінтону

Запрошємо на відкритий Всеукраїнський  турнір з бадмінтону, присвячений пам’яті Почесного громадянина м. Дніпропетровська, двічі Героя соціалістичної праці, генерального директора ВО “Південний машинобудівний завод” Олександра Максимовича Макарова. Цей турнір започаткував сам Олександр Максимович ще в 1968 році. Спершу змагання проводилися на місцевому рівні, але з часом турнір набув широкої популярності також і серед бадмінтоністів України. Через декілька років турнір на призи О.М. Макарова набув статусу відкритого Всеукраїнського турніру. Після смерті О. М. Макарова турнір перейменовано на «Відкритий Всеукраїнський юніорський турнір пам’яті О.М. Макарова”.

За традицією змагання починаються з покладення квітів до пам'ятника О.М. Макарову.

Організаторами турніру виступають спортивний комплекс «Метеор», спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з бадмінтону імені К.В. Вавілова спортивного клубу «Метеор».

Турнір проводиться у двох вікових категоріях  серед юнаків і дівчат 1996 та 1999 року народження і молодших, змагання особисті за участю понад 150 спортсменів з Києва, Дніпропетровська, Харкова, Лисичанська, Миколаєва, Комсомольська Полтавської області, Львова, Одеси, Донецька, Вінниці та ін. Цього року гостями турніру є збірна команда Молдови.

Турнір є обов’язковим для юнацької збірної команди України з бадмінтону. На цьому турнірі виросли всі відомі спортсмени і тренери.

Справки по тел.: (056) 787-62-49.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Дзюдо
27 октября, 11:00
просп. Слобожанский 36-Д
Футбол
27 - 28 октября, 10:00
Трудовые резервы, просп. Богдана Хмельницкого 23
Crossfit
20 октября, 11:00
ул. Костомаровская, 8
Забег
20 октября, 08:30
проспект Карла Маркса 72А
Дзюдо
20 октября, 11:00
СК «Олимпия+» , ул. Аржанова 12-Б
Открытая тренировка
20 октября, 10:00

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites