Вперше в Україні! Передові виконавці класичної музики у світі!

Солісти багатьох оркестрів, лауреати конкурсів та премії Сезар за найкращий супровід до фільму. Виконавці зі світовим ім'ям, віолончель та фортепіано, яких чули у численних концертних залах світу, неповторний репертуар, який поєднує сучасні та класичні манери виконання. Сюжети їх композицій виходять за межі класичного музичного образу, а спільні виступи змушують довго аплодувати стоячи...

У програмі концерту: 

Традиційні єврейські мотиви та твори Дмитра Шостаковича

Соня Відер-Атертон – «східна струна» віолончельної музики, виконавиця з дуже широким репертуаром, який влучно відображує її внутрішній світ. Від класичних творів Шостаковича – до традиційних єврейських мотивів. Справедливо вважається однією з найвитонченіших виконавців-віолончелістів. Вона навчалася у Національній Консерваторії у Парижі в класі Моріса Жендрона, після кількох занять у Мстіслава Ростроповича вона переїхала до Москви, де 2 роки навчалася в класі Наталі Шаховської в Консерваторії ім. Чайковського, що залишило в манері її гри непереборну силу, яка притаманна російським віолончелістам. По поверненні у Францію, Соня Відер-Атертон стала лауреатом конкурсу Ростроповича, після чого розпочала блискучу кар’єру віолончелістки: вона постійно виступає як солістка з найбільшими симфонічними оркестрами Європи, а також грає у складі кращих камерних ансамблів, у співпраці із такими музикантами, як Жан-Клод Пеннетьє, Лоран Кабассо, Рафаель Олег ... У її репертуарі мало не вся скарбниця віолончельної музики, а також твори сучасних авторів. Їй присвячували свої твори Бетсі Жолас, Моріс Оана, Паскаль Дюсапен. Виконавиця досконало володіє російською мовою.

Соня Відер-Атертон була солісткою Паризького Оркестру, Національного Оркестру Франції, Національного Оркестру Бельгії, Національного Оркестру BBC Уельса, Національного Оркестру Ізраїлю, Оркестру ім. Гулбекяна в Лісабоні, Ганноверського Оркестру. Виступала з такими відомими диригентами, як Луї Лангре, Марк Мінковскі, Лоуренс Фостер, Ален Алтіноглю, Янос Ферст, Паскаль Рофе, Маттіас Пинчер, Гюнтер Нейхольд, Франсуа-Ксавьє Рот, Ерве Ніке, Наталі Штуцман та багатьма іншими. Вона регулярно виступає з такими піаністами як Іможен Купер, Елізабет Леонська, Лоран Кабассо, Жорж Плюдермахер та Брюно Фонтен.

Піаніст, диригент, аранжувальник та композитор Брюно Фонтен – маестро з великої літери, особистість якого уособлює приклад рідкісного таланту XXI століття. Народившись у місті Епіналь, уже в чотири роки він сідає за фортепіано. В одинадцять років Брюно вступає до Паризької вищої консерваторії музики і танцю,  де навчається у таких метрів, як Жан Юбо та П’єр Санкан. У 15 років він закінчує консерваторію, отримавши вже п'ять нагород! Піднімаючись кар’єрними сходами у жанрі класичної музики, він паралельно співпрацює із такими митцями як Жером Дешам, поп-рок групою Les Rita Mitsouko, Misia, а також Паоло Конте, за проханням якого він створює симфонічні аранжування інших пісень.

У сфері джазової музики він співпрацює із такими композиторами та виконавцями, як Мішель Порталь, Рішар Гальяно, Міно Сінелю, Луї Склаві. Впродовж багатьох років під його музичний супровід ставлять спектаклі Уте Лемпер, Ламберт Вільсон та Хулія Мігенес. Паралельно Брюно продовжує кар’єру сольного виконавця та диригента: він постійно виступає з симфонічним оркестром Lamoureux, оркестровим ансамблем Парижа, Каннським оркестром, оркестром Швейцарського радіо Романд, диригує Лондонським симфонічним оркестром для запису з гітаристом Джоном Вільямсом; дає камерні виступи з квартетом Quatuor Ysaye, віолончелістами Сонею Відер-Атертон та Офелі Гайар.

Брюно Фонтен отримав премію Сезар за кращий музичний супровід до фільму «Знаємо ми цю пісню» Алена Ресне, який йому потім доручає написання нових аранжувань та оригінальної музики до фільму «Тільки не в губи».

Справки по тел.: (091) 300 74 76.