Обличчя часу

Запрошуємо на виставку творів В’ячеслава Данилова «Обличчя часу», присвячену 40-річчю творчої діяльності.

В’ячеслав Павлович Данилов - заслужений художник України. Успішно працює у монументально-декоративному мистецтві, станковому малярстві, графіці, пастелі, емалі. Згідно з Міжнародним художнім рейтингом (м. Москва), Данилов входить до переліку 10 тис. кращих художників світу, що формують світову художню спадщину за XVIII - XXI століття.

Народився Данилов 2 червня 1938 року у Кривому Розі. Після закінчення Дніпропетровського державного художнього училища і Ленінградського вищого художньо-промислового училища ім. В.І. Мухіної Данилов почав працювати як монументаліст у Дніпропетровську. Його монументальні твори добре відомі дніпропетровцям: вони прикрашають театри, численні громадські заклади. Зокрема, Данилов створив барельєфи у Дніпропетровському театрі опери і балету, у вестибюлі діорами «Битва за Дніпро», у фойє театру української драми ім. Т. Г. Шевченко, у дегустаційному залі «Нектар», вітражі в Дніпропетровській медичній академії, розписи у Верхньодніпровському Палаці піонерів, розписи й вітражі у залі органної і камерної музики Дніпропетровська, розпис у Дніпропетровській консерваторії, гобелени у Палаці школярів і юнацтва.

Та не тільки у монументальному мистецтві Данилов досяг майстерності. Його станкові твори експонуються на обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках. Здебільшого – це жанрові композиції, картини на історичні теми, пейзажі, але найбільш значну увагу художник приділяє портрету.

Близько 80 графічних портретів Данилов репрезентує на своїй виставці «Обличчя часу» у Художньому музеї. Роботу над цим циклом В’ячеслав Павлович розпочав ще 1982 року. Вони виконані вугіллям, пастеллю на картоні. Здається, малюнок зроблено на єдиному подиху лінями, різними завтовшки, твердими і впевненими, або уривчастими і вібруючими.

І це – не просто портрети конкретних людей. Це – образи наших сучасників з їхнім світосприйняттям, відчуттям і розумінням життя. І не тільки обличчя передають сутність людини, а й руки, постава, предмети, що її оточують, за якими ми можемо багато чого пізнати про людину. Кожен твір стає філософським роздумом митця про місце людини в суспільстві, її значення у наш час. Автор пропонує глядачеві теж подумати, стати співавтором твору, щоб кожний міг побачити в ньому щось своє.

Ювілейна виставка творів В’ячеслава Данилова «Обличчя часу» працюватиме у ДХМ по 10 листопада.

Справки по тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites