Humanly

Представляємо виставку живопису Владислава Новаковського «Humanly».

Владислав Новаковський - молодий дніпропетровський художник, написання картин є для нього улюбленою справою. Його роботи представлені на різноманітних художніх виставках та проектах. Владислав навчався в рідному місті, закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури, працює архітектором, але мистецтво займає не останнє місце в його житті. В роботах автора на першому плані виступає людина, а точніше її емоції , внутрішній світ та індивідуальність.

Виставка «Humanly» («по-людськи») – зображення художником світу емоцій, бо кожна людина це і є витвір мистецтва, вона не схожа ні на кого та ні на що. Владислав вміє показати неповторність кожного, притаманну лише окремій людині граційність і побачити всю глибину душі, він дозволяє нам дивитися на здавалося б буденні речі іншими очима. Роботи автора насичені людським і естетичним змістом; розкривають духовну сутність, поєднану з індивідуально неповторними рисами, притаманними його моделям. Властива автору педантичність та поетичний смак дозволяє з легкістю вживатися в образ моделі, допомагає органічно та гармонійно поєднувати красу анатомії тіла і внутрішній світ натури. В його роботах індивідуальне не протистоїть ідеальному, а реалізується через одне в інше.

 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites