"Хата в центрі" - це перша персональна виставка живопису Ярослава Фектістова. Художник народився і виріс в Казахстані у м. Чимкенті, а в зрілому віці переїхав навчатися до України, де й досі живе і працює, надихається і творить.

Культурний центр "Арт-Вертеп" спеціально до Дня Міста Дніпропетровська започаткував цю виставку з такою теплою, затишною і водночас активною і небайдужою назвою. Головним акцентом експозиції є картина "Мазанка", - справжня сільська хата, яка навіює спогади про дитинство, свободу, перші дотики до чогось, ще невідомого. Така хата близька кожному, навіть якщо це корінний мешканець міста, що рідко буває, або не буває зовсім в сільській місцевості. 

У кожного з нас Хата асоціюється з затишком, але "Хата в центрі" одразу нагадує про відповідальність, яку несе Центр. Не може бути "наша хата скраю", коли ти навіть територіально знаходишся у центрі: у центрі уваги, в центрі подій або в центрі своєї країни.

Місто Дніпропетровськ ніколи не буде байдужим до будь-чого, знаходячись в самому центрі великої рідної країни, бо все, що стосується цілої країни, обов'язково і безпосередньо стосуватиметься й її центру! І, відповідно, від того, яким є центр і від того що він несе своїм буттям залежить і настрій всієї країни!

Маючи великий потенціал в усіх сферах життя, маючи гарних мешканців, що дуже люблять своє місто і пишаються ним, маючи велику історію та видатних історичних постатей, які й досі є героями для кожного з нас і для історії країни вцілому, будемо й надалі створювати Нашу історію для наших дітей. 
Наша Хата завжди буде в центрі! 

З Днем народження, Дніпропетровськ!

Довідка:
Ярослав Фектістов народився в 1973 р. у м. Чимкенті (Казахстан). 

У 1997 р. закінчив Криворізький педагогічний інститут, художньо-графічне відділення. Наразі живе та працює в м. Нікополь (Україна). 

Учасник виставок з 1991 р. Роботи знаходяться в колекціях України, Білорусії, Росії та за кордоном. 

На відкритті ви зможете особисто познайомитися з роботами майстра, а також поспілкуватися з художником та з'ясувати особливості творчості Ярослава Фектістова. 

Довідки за тел.: (066) 272-26-24,  (050) 361-62-82.