Маестро лінії Валерій Самохвалов

Запрошуємо на виставку живопису.

Валерій Володимирович Самохвалов народився 21 вересня 1939 року у Дніпропетровську. Мистецьку освіту здобув у Дніпропетровському державному художньому училище (викладачі – Г. Г. Чернявський, К. С. Беркута), яке закінчив 1961 року. З 1985-го художник стає постійним учасником обласних та республіканських виставок. 1989 року став членом Спілки художників СРСР. Твори Валерія Самохвалова зберігаються у музеях і приватних колекціях України та більше ніж 30 країн світу.

На виставці «Маестро лінії Валерій Самохвалов» представлено близько 40 графічних творів останніх років. У якій би графічній техніці не працював майстер (олівець, вугілля, акварель), його твори, виконані «на одному подихові», «одним розчерком олівця», завжди можна впізнати за характерною манерою виконання, їх неможливо переплутати з графічними аркушами інших майстрів.

Твори Самохвалова вражають чіткими, бездоганно вишуканими лініями, які ми бачимо у кожному аркуші. Вони захоплюють, надихають, створюють незабутні відчуття.

Вдивляючись у дивовижні лінії, легко фантазувати і вгадувати у контурах фігур силу природи, біблійні та міфологічні сюжети, ніжність, загадковість та любов.

Виставка «Маестро лінії Валерій Самохвалов» працюватиме у ДХМ по 21 липня.

Довідки за тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites