Ефект Моцарта

У Дніпропетровському художньому музеї – черговий концерт популярної класичної музики для родин із маленькими дітьми і майбутніх матусь із циклу «Ефект Моцарта».

Виконавці – Леся Рожкова (клавішні) та Віталій Рожков (кларнет, флейта). 
Леся і Віталій Рожкови підбирають нескладні для дитячого сприйняття твори, чергуючи ритмічні й ліричні композиції, аби малюки могли і потанцювати, і відпочити. Музиканти також у легкій формі, з ілюстраціями, пояснюють дітям назви композицій або їхнє призначення, а також залучають їх до ігор і шумового оркестру. На концертах у музеї малюки не обмежені у своїх діях: вони можуть, знявши взуття, бавитися на килимі іграшками і гратися одне з одним, танцювати, малювати, просто сидіти чи навіть спати на м’яких подушках, «купаючись» у музичній «ванній».

Концерти «Ефект Моцарта» - це чудова можливість прищеплювати дітям із пелюшок вишуканий музичний смак, у невимушеній обстановці залучаючи малечу до кращих зразків світової музичної класики.

Класична музика також має особливий вплив на мозок і розвиток нервової системи ненародженої дитини. Аудіозаписи, зроблені під час ультразвукових обстежень вагітних жінок, показують, що музика, яку чує дитина, коли перебуває в утробі матері, може і збуджувати, і заспокоювати її. Тому майбутнім мамам радять слухати під час вагітності спокійні й радісні класичні твори, які позитивно впливають на плід і на виношуваність дитини, а у подальшому сприяють розвиткові творчих здібностей дитини.

Замовлення квитків і довідки за тел.: (056) 47-33-38.

 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites