Що таке «Студентська республіка. Dnepr Style 2013»? Це – найяскравіший молодіжний захід літа! Фестиваль представляє собою оргдіяльнісну гру, що складається з 3х частин: економічної, політичної та ігрової. За три дні студенти області збудують ідеальну країну, зі своїм населенням, грошима, президентом та культурою. Мета команди - зібрати найбільшу кількість балів по трьох напрямах та балотувати «свого» кандидата на посаду Президента Студентської республіки. Конкурсні дні надзвичайно насичені інтелектуальними та спортивними змаганнями, тренінгами та конкурсами. 

Активісти з усіх ВНЗ області 3-4 рівня акредитації будуть змагатися за право поїхати на фінал «Студреспубліки» та представляти нашу область на всеукраїнському етапі мультифестивалю. По завершенні регіонального конкурсу буде обраний магістрат – команда найактивніших гравців, що й поїде на фінал. 

«Студентська республіка.Dnepr Style» проводиться вже 13 раз, і з кожним роком формат проведення стає кращим та цікавішим. Цього року будуть введені нові конкурси, правила та умови для команд. У 2013 році вперше буде введено членський внесок, але всі зібрані кошти підуть на комплексне триразове харчування, призи та інші необхідні речі.

Організатори: Дніпропетровська обласна молодіжна організація ВМГО «Молоді регіони», регіональний оргкомітет ВМГО «Студентська Республіка».

Контактний телефон: 063 346 39 66 – Альона, 093 733 32 24 – Софія.