Студентська республіка. Dnepr Style 2013

Що таке «Студентська республіка. Dnepr Style 2013»? Це – найяскравіший молодіжний захід літа! Фестиваль представляє собою оргдіяльнісну гру, що складається з 3х частин: економічної, політичної та ігрової. За три дні студенти області збудують ідеальну країну, зі своїм населенням, грошима, президентом та культурою. Мета команди - зібрати найбільшу кількість балів по трьох напрямах та балотувати «свого» кандидата на посаду Президента Студентської республіки. Конкурсні дні надзвичайно насичені інтелектуальними та спортивними змаганнями, тренінгами та конкурсами. 

Активісти з усіх ВНЗ області 3-4 рівня акредитації будуть змагатися за право поїхати на фінал «Студреспубліки» та представляти нашу область на всеукраїнському етапі мультифестивалю. По завершенні регіонального конкурсу буде обраний магістрат – команда найактивніших гравців, що й поїде на фінал. 

«Студентська республіка.Dnepr Style» проводиться вже 13 раз, і з кожним роком формат проведення стає кращим та цікавішим. Цього року будуть введені нові конкурси, правила та умови для команд. У 2013 році вперше буде введено членський внесок, але всі зібрані кошти підуть на комплексне триразове харчування, призи та інші необхідні речі.

Організатори: Дніпропетровська обласна молодіжна організація ВМГО «Молоді регіони», регіональний оргкомітет ВМГО «Студентська Республіка».

Контактний телефон: 063 346 39 66 – Альона, 093 733 32 24 – Софія.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites